Astro Veiksmes kalendārs

Kalendārs sporta veiksmei. Viss svarīgākais plānošanā un datumu izvēlē.

 

Astro starta svarīgi brīži

Astrologs var palīdzēt noteikt labvēlīgākos laikus jebkurai Tev svarīgai darbībai.

No katras lieta jāprot dabūt maksimālu labumu!

Dzimšanas dienu gudri jāsvin 12 dienas

Katru gadu Tava dzimšanas diena ievada 12 nozīmīgas dienas, kuru pareiza izpratne, prasmīga un līdzsvarota izdzīvošāna var padarīt Tavu dzīvi harmoniskāku līdz pat nākamajau jubilejai.

Katrā no šīm dienām, attiecīgi domājot un rīkojoties, izrādīsi labvēlību visām Zodiakā zīmēm. Tas ļaus Tev ar gandarījumu teikt: “Es izdarīju visu, kas manos spēkos, lai līdzsvarotu sevi un pasauli ap sevi.” Tu raidīsi Kosmosā labvēlības zīmi, kas nepaliks bez ievērības.

Astroloģiski Tava ikgadējā dzimšanas diena var atšķirties no kalendārā datuma.
Astrologs ņem vērā Saules atgriešānos tieši tajā Zodiaka zīmes grādā, minūtē un sekundē, kāda tā bijusi Tavā dzimšanas brīdī. Dažkārt Tava dzimšanas dienas laiks no kalendārā laika var atšķirties pat par pusotru diennakti.
Piemēram, cilvēkam, kas dzimis 1. martā plkst. 15.30, šogad dzimšanas dienu tikpat labi var atzīmēt, teiksim, 28. februārī plkst. 12.15 vai arī svinēt 2. marta rītā, plkst. 5.50.

Uzzinātais laiks ir kā starta punkts visam gadam! Tev ir svarīgi zināt savu gadskārtējo PĀRdzimšanas brīdi, jo tas nosaka visa gada kopējo tematiku.

Ko ietekmē dzimšanas dienas sagaidīšanas vieta

  • gada tematika mainās atkarībā no valsts
  • var uzlabot visa gada prognozes
  • izvairīties no sāpīgākajiem zaudējumiem
  • paredzēt lielāku prioritāti noteiktām dzīves sfērām

“Katrs pats savs laimes kalējs”.

Projekts

Sekmīga laika plānošana saviem spēkiem

Numeroloģijā gads sākas ar 1. janvāri, tādēļ īstais brīdis būtu sagādāt sev numeroloģisko gada plānojumu dažādās dzīves sfērās līdz ar gadumiju. Plānot vari šeit!

Astroloģijā svarīgākie gada sākumi:

1. Pavasara Saulgrieži līdz ar Saules pāreju Auna zīmē.
2. Austrumu gada sākums
3. Individuālā dzimšanas diena, no kuras sagaidīšanas ir atkarīga personas GADA PROGNOZE.

Ko jāņem vērā, plānojot gadu:

1. VISUMA energētiku – tā ir spēcīgāka par individuālo, proti, ja individuāli Tev ir dažādas prognozes rāda labvēlīgu laiku biznesam, bet kopējā prognoze (Mēness kalendārs vai planētu aspekti) neko par to neliecina – labākajā gadījumā iegūsi sīku labumu, bet vari izsķiest pamatīgi savus resursus.

Rīcība:
– izlasi gada un ceturkšņa prognoziAustrumu gada prognozi, lai saprastu kāds vispār gaidāms gads un konkrēti mēneši – mēģini iejusties laika ritējumā un pieskaņoties kopējam pasaules plūdumam.

– iepazīsties ar atsevišķu planētu laika diktātu, piemēram SATURNA.

– papildus var iepazīties ar plašākiem gada aprakstu: SUPERHOROSKOPI.LV

– izlasi mēneša prognozes, lai saprastu kāds ir mēneša astroloģiskais fons.

– saproti Planētu cilpas, piemēram, kad ir Retrogrāds Merkurs un ko tas nozīmē, – šāda informācija Tev palīdzēs ilgtermiņā labāk ieplānot svarīgus darbus labālaikā.

– būtiski laika plānojumā ir laikus “apiet” arī Saules un Mēness aptumsumus, par ko sīkāk var izlasīt “Tavs Mēness kalendārs”.

– dienas fonu vislabāk izprast ar Mēness kalendāru un pievienotajiem planētu aspektiem katrai dienai. Labi palīgi ir dažādie astrologi.lv kalendāri.
2. individuāli sava gada astroloģisku plānojumu atradīsi sadaļā Kā sagaidīt Dzimšanas dienu. To vislabāk aprēķināt, kad jau zini, kur konkrēti – pilsēta, valsts – sagaidīsi savu ikgadējo pārdzimšanu.

3. Uz ļoti individuāliem jautājumiem neiztikt bez konsutlācijas pie astrologa.

LABVĒLĪGIE LAIKI atrodami Veiksmīgo dienu plānotājs sadaļā BIZNESS – FINANSES atradīsi labākos laikus finanšu lietu sakārtošanai un pārvaldībai.

Prognozes ilgākam periodam – SATURNA LAIKS

Dienas astro fons – laika gara atspoguļojums caur planētu mijiedarbību

ASTRO VIP INDIVIDUĀLAIS MĒNESS KALENDĀRS

Iepazīsti sevi – izzinoši materiāli

NUMO PRO

MĒNESS ZĪME

KĀ SAGAIDĪT DZIMŠANAS DIENU

Tas ir labs sākums arī sevi apgūšanai pirms gājiena pie astrologa.
Pēc pieredzes – ja cilvēks iepazinies ar šādiem materiāliem, arī sarunas kļūst saturīgākas un jautājumi nopietnāki.

Ikvienam ieteiktu labāk doties pie astrologa klātienē, jo jebkurš “paceltais” jautājums rada lielu atbalsi un vēl neskaitāmus jautājumus, kuri var palikt bez tālākās atbildes rakstiskas konsultācijas izvēlē.