Prognoze • 16.03.2016

Kristaps Porziņģis

Kristaps Porziņģis

Kristaps Porziņģis – prognozes

Apkopoju pirms 1.03.2016. izteiktās prognozes twitter kontā @AstrologiLV un @numerologi par mūsu talantīgo basketbolistu NBA Kristapu Porziņģi.

@kporzee seko līdzi ar #astroluksofors

Iekrāsoti spēļu dat. #astrosports

Apvilktie skaitļi ir numero sporta dienas.

Screen Shot 2016-03-14 at 12.45.14

Krāsu versija

porze luksof

@kporzee pēc 2024.g. labs izredzes būt sporta funkcionāram, komandas īpašniekam,bet no 2033.g. arī starpt. sab. darb. Lieta ietekme nākotnē!

@kporzee marta beigās un aprīļa sākumā ir #astroprognoze jaudas, veiksmes kāpums. Jāprot to izmantot individuālajai statistikai un PR.

@kporzee kā personība ir ietekmējams un uzsūc ietekmi, tādēļ ģimenei, trenerim un tuvākajiem ir ļoti liela nozīme. Liela pielāgošanās.

@kporzee horo norāde, ka spēlēšana uz komandu nedod to rezultātu, ko individuālas statistikas uzlabošana. Jāatrod sava niša. Visā labs nebūs

@kporzee aģentam profesionāli jāpievērš uzmanība PR internetā un dalībai tehnoloģiski inovatīvos produktos. Talans, biznesa oža un veiksme.

@kporzee kļūstot par gada rokiju var pārspēt pats savu horoskopu, jo tājā rāda, ka līdz #1 vienmēr drusku pietrūkst #astrosports

@kporzee neapšaubāmi ir liels talants, tomēr tieši detaļas, sīkumi,mazsvarīgais var traucēt megalielai karjerai. Neizplest spārnus par ātru!

@kporzee horoskopā sportā rādās izteikta klubu vai treneru maiņa. Biežas pārmaiņas traucēs ilgtermiņa izaugsmei. #astrosports

porzee

Kristaps = 42/6

Kristaps Porziņģis = 87/6

Personības skaitlis jeb kas piestāv /uz krūtīm/= 6

Labs :) #kp6 @kporzee

Kādēļ @kporzee piestāv #6

Tas sakrīt ar Personas skaitli /uz krūtīm/ un Liktens skaitli no vārda uzvārda summas

 

Kristapa Porziņģa NUMO PRO

http://www.numerologi.lv/sakums/slavenibu-numerologija/dati/

 

Kristaps Baņķis